Bağcılar Kırmadan Su Kaçağı Bulma

by / 11 Mart 2023 / 0 Yorum

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti
Bağcılar Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?
Su kaçağı nasıl bulunur, bunun için neler yapılır gibi sorular için, cevapları Bağcılar Su Kaçağı Tespiti hizmetini firmamız vermektedir.

Günümüzde en büyük sorunlardan biri olan su kaçağı durumu, su kaçağı tespiti yapan tesisatçılarımız tarafından sorun yaşayan müşterilerimizi mağdur etmeden önce bulunuyor. Teknolojik gelişmeler öncesinde uygulanan ve hala daha uygulanmaya devam eden eski yöntemler artık bulunmamakta.

Tesisat içinde ortaya çıkan ve nereden geldiği bilinmeyen kaçak için son derece gelişmiş cihazlar artık mevcut. Birkaç metodun uygulandığı kaçak bulma yöntemleri arasında en önemli ortak özellik, tamamının kaçak bulunan bölgeyi doğru tespit edebilmesi oluyor. Maliyeti biraz fazla olan bu teknik ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilen işlemler, tesisat kaçaklarına karşı olan önlemi ve gerekliliği ortaya çıkarıyor. Bu hizmetleri Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti firmamızda bulabilirsiniz.

Su kaçağı bulma işlemi birbirini takip eden birkaç işlem ile birlikte gerçekleşir. Genelde su kaçakları fazlasıyla sinsi olurlar. Yani bu tesisat üzerinde sızıntı yapan suyun yüzeye çıktığı noktanın, asıl kaçakla aynı yeri ifade etmemesidir. Tecrübelerimize göre birçok kaçak kendini gösterir gibi yapar fakat o noktada yer almazlar. Çoğu sızıntı duvar veya kaplamaların içinde bulunan çatlaklardan yol bulur ve ilerler.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti
Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Kimi sızıntıların görüldükleri yer ile asıl problem olan yeri arasında çok büyük farklar bulunabilmekte. Bu sebeple kazıldığında hata yapılabilme olasılığı her zaman fazla olur. Su kaçağı tespiti problemi son derece hassas bir olaydır. Bağcılar Su Kaçağı Tespiti olarak son derece yüksek hassasiyete sahip termal cihazlar kullanarak sızıntıyı bulmaktayız. Termal görüntüleme ve de bulma cihazlarımız ısıya bağlı şekilde görüntüleme yaptıkları için net olarak kaçağın yerini bulabilirler.
Keşif ve Sonrasında Onarım Planı
Keşfetmek ve onarım planlaması yapmak için, tesisatçılarımızın öncelikle bir su kaçağı bulmaları gerekmekte. Bazen dış bölgeden gelen akıntıların veya artezyen sularının kaçaklarla karıştırıldığı görülür. Bu durumla karşılaşan tesisatçılarımız, suya maruz kalan bölgelerin izolasyon işlemlerini yaparlar.

Doğru bir izolasyon ile sorunların önüne geçilebilmektedir. Ancak kaçak tespit edildiğinde bir onarım planı oluşturmak gereklidir. Kaçağın bulunduğu yerin zorluk derecesine göre de aksiyon planları oluşturmak gerekir. Bu konuda uzman ekibimiz gerekli olan tüm işlemleri adımları ile gerekli gördüğünde farklı onarım önerilerini de beraberinde ekler ve müşterilere sunar. Hem en doğru ve temiz yöntemi bulmak hem de ekonomik olarak gerekli adımları atarlar.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti
Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Şeffaflık ilkesine bağlı olarak profesyonelce ilerlemek, Bağcılar Su Kaçağı Tespiti firmamızın en önemli ilkelerinden biri olmaktadır. Banyo ve mutfak gibi evin en çok kullanılan bölgelerinde, suyun en çok lazım görüldüğü ve bazen komşu alanları da etkileyen su kaçakları fazlasıyla önemli sorunları beraberinde getirirler. Bizim sunduğumuz her türlü sorunu ve zararı ortadan kaldırmak oluyor. Hedeflediğimiz şey: hiçbir sorun yaratmaksızın su kaçağı tespit etmek ve bunun onarımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektir.

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat