Esenler Su Kaçağı Tespiti Servisi

by / 20 Mart 2020 / 0 Yorum

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Tespiti Servisi

Esenler Su Kaçağı Tespiti Servisi olarak; böylece hem içiniz rahat edecektir hem de işlemleriniz sorunsuz şekilde halledilmiş olacaktır. Çünkü bu iş için mahalle arası tesisatçıdan destek almanız halinde pahalıya almış olabileceğiniz fayansların kırılmasını da göze almış olacaksınız. Oysa bu durumlar hiç gerek olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Her zaman uzman firma desteği sizlere en iyi bir şekilde su kaçağı tespiti işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamış olacaktır.

Esenler Su Tesisatçısı olarak firmamız son tesisat teknolojisini kullanarak İstanbul genelinde son teknolojik cihazlarla su kaçağı tespiti ve onarım işlerini garantili olarak yapmaktadır. 

                                           Esenler Kameralı Su Sızıntısı Tespiti

 Kameralı su kaçaklarının bulunması alt kattaki komşunuza banyonun tavanından su aktığını size söyledi hemen aklınıza su tesisatçısı kameralı ekipmanı olan ustaları çağırıp baktırmak gerektiğini gelen ustalar görüntüleme yapıp arızalı olan bölgenin boruların deforme olduğunun bilgisini verip tamirat kısmının servis formunda açıklamalı olarak, garanti kapsamında yapılıp sorunu çözmekle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. 

Ersu Tesisat olarak Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı, Petek Temizleme, Tıkanıklık Açma, Havuz Sistemi Su Kaçağı, Vidanjör Hizmetleri vermekteyiz.

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat