Güngören Su Kaçağı Tespiti

by / 28 Mayıs 2022 / 0 Yorum

İstanbul Su Kaçağı Tespitisu kaçağı tespiti istanbul

 

Güngören Su Kaçağı Tespiti
<strong>Güngören Su Kaçağı Tespiti<strong>

Güngören Su Kaçağı Tespiti Su kaçağı, evin duvar, tavan ve belli bölgelerinden sızan su ile fark edilmektedir. Lavaboları temizlerken, kalorifer kullanırken, bulaşık yıkarken veya duş alırken devamlı suya ihtiyaç duymaktayız. Gün içerisinde bu kadar fazla miktarda su kullanılınca belli nedenlerden ötürü su sızıntıları oluşmaktadır. Su sızıntısının çok fazla nedeni olabilmektedir. Bu su sızıntıları oluştuğu zaman rutubet ve kötü kokuya maruz kalmadan alanında uzman bir firmadan yardım talebinde bulunmanız sağlığınız için en önemli önlem olacaktır. Görmezden geldiğiniz su sızıntıları ilerleyen zamanlarda sizler için daha büyük masraflara neden olacaktır. Aynı zamanda sızıntı ile karşılaştığınız zaman kendi başınıza önlem almaya çalışmak ve sızıntıya müdahale etmek de ek masraflar çıkarmaktan başka işe yaramayacaktır. Bu nedenle Güngören su kaçağı tespiti firmamızın usta çalışanlarına güvenerek bizlerle işbirliği içerisinde bulunabilirsiniz. Bizler eski usulü yöntemler kullanmak yerine son model teknoloji ürünü olan kameralı sistemler ile sızıntıları kısa süre içerisinde gidermekteyiz.

Güngören Su Kaçağı Tespiti
<strong>Güngören Su Kaçağı Tespiti<strong>

Su Kaçağı Bulma Yöntemlerimiz

Güngören su kaçağı bulma yöntemlerimizden bu şekilde bahsedebiliriz: basınçlı su uygulaması gerçekleştirerek test pompası yardımı ile işlemleri yürütüyoruz. Ses yükselticisi desteği ile termal kameralar yardımı aldığımız zaman uyguladığımız çalışma Arızanın nerede olduğunu dakikalar içerisinde belirlememizi sağlamaktadır. Vermiş olduğunuz hizmetler yalnızca kaçak bulma konusu ile sınırlı kalmayıp klozet, doğalgaz, musluk tesisatı ve kalorifer gibi pek çok konuda kalıcı ve kesin çözümler sunmaktayız. Tesisatlarda herhangi bir sızıntı olup olmadığını bakmak için en az 10-15 Barlık bir basınç uyguluyoruz. Müşterilerimiz bazen bu basıncın tesisat sistemlerine zarar verip vermediğini sorgulamaktadır. Plastik borular en az 32 barlık basınca kadar sıkıntı çıkarmamaktadır. Yani bizim uyguladığımız basınç işlemleri tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Uygulamış olduğumuz bu test esnasında 10-15 Barlık basınçta düşüş meydana gelirse bölgede su kaçağı bulunuyor demektir. Ustalarımız tüm gerekli testleri gerçekleştirdikten hemen sonra en uygun ve maliyeti en az olan işlemleri gerçekleştirerek su sızıntısını gidermektedir.

Güngören Su Kaçağı Tespiti
Güngören Su Kaçağı Tespiti

Fiyat Politikamız

Tespiti yapılan su kaçağının bulunduğu yerlerde kırılma işlemleri yapılacaksa ve su kaçağı problemi büyükse ücretler de doğru orantılı olacak şekilde değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımızı belirlerken firmamız müşterilerimiz için yerinde rakamlar sunmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti yapan ustalarımız su kaçağı bulma konusunda İşinin ehli kişilerdir. Aklınıza takılan tüm soruları bizlerle paylaşarak Güngören su kaçağı tespiti konusunda yardım talebinde bulunabilirsiniz. Onarım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz zaman kırılan yerin onarımını biz gerçekleştiremiyoruz.

Güngören Su Kaçağı Tespiti
Güngören Su Kaçağı Tespiti

Çünkü açılan yerlerde belli bir alanda su çektiği için açılan bölgenin kurumadan kapatılmaması gerekmektedir. Bu alanların açık kalması bölgede kabarma ve rutubet gibi olumsuzlukları önleyecektir. Güngören su kaçağı tespiti ücretleri, ustalarımız adresinize gelip işlemlerinizi değerlendirdikten sonra net şekilde tarafınıza aktarılacaktır. Kendi başınıza onarım işlemleri yapmadan firmamızın tecrübeli ustalarından yardım İstediğiniz zaman uygulanan işlemler daha az maliyetli olacaktır.

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat