Sarıyer Su Kaçağı Tespiti

by / 28 Mayıs 2022 / 0 Yorum

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti 

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti
Sarıyer Su Kaçağı Tespiti

İş yerlerimizde veya evlerimizde meydana gelen su kaçağı sorunları için Sarıyer su kaçağı tespiti firmamızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte bu alanda meydana gelen kaçaklar çok daha hızlı ve pratik bir şekilde tespit edilebilmektedir. Fakat bazı kaçaklar gözle bakıldığı zaman tespit edilememektedir. Su tesisatı döşemelerinizde bazen çok ufak sızıntılar veya vanalarda göremediğiniz problemler oluşabilmektedir. İş yerlerinizde ve evlerinizde bulunan su tesisatlarında meydana gelen kaçakların tespitini yaparken sizleri maddi yönden zorlamadan işlemlerinizi ustalıkla halletmeyi kendimize ilke edindik.

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti
Sarıyer Su Kaçağı Tespiti

Firmamızın ustaları birbirinden kaliteli ve pratik su kaçağı tespit yöntemleri dahilinde yaşadığınız sorunları birkaç saat içerisinde çözüme kavuşturacaktır. Firmamızı arayarak şikayetlerinizi bizlere bildirdiğiniz zaman adreslerinize gelerek yapılması gereken tüm kaçak bulma yöntemlerini düzenliyoruz. Basınç testi ile yapılan temiz su tesisatı kontrolü sayesinde, temiz su tesisatınızdaki kaçakları kolaylıkla buluyoruz. Bu test yapılmadan önce tesisat üzerindeki tüm vanaların kapalılığından emin oluyoruz. Test pompası belli bir alandan temiz su tesisatına bağlandıktan sonra yaklaşık 10-15 barlık bir basınç uyguluyoruz. Eğer tesisatınızda olası bir su kaçağı bulunuyorsa basınç değeri düşecektir. Uygulamış olduğumuz 10 -15 Barlık basınçta herhangi bir azalma görülmediği takdirde tesisatınızda sızdırma veya kaçak yok demektir. Eğer basınçta azalma meydana gelirse ustalarımız sizler için en etkili yöntemleri gerçekleştirerek sorunları gidermektedir.

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti
Sarıyer Su Kaçağı Tespiti

Sarıyer Atık Su Kaçağı Tespiti

Tıpkı temiz su tesisatında yer alan yöntemler gibi atık su kaçağı tespiti noktasında da birbirinden farklı yöntemler uygulanmaktadır. Firmamızın tecrübeli personelleri tarafından ustalıkla kaçaklar tespit edilebilmektedir. Şikayetçi olduğunuz problemlerde firmamızla irtibata geçtiğiniz zaman sizlere en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır. Atık su tesisatında gerçekleştirdiğimiz işlemler genellikle kanal kameraları yolu ile yapılmaktadır. Tesisatınızın tüm çıkış noktalarına kamera aktararak su kaçağı tespiti uygulayan ustalarımız, sızıntıları insan sağlığına ve çevreye daha fazla zarar vermeyecek şekilde onarıma geçmektedir. Borular üzerinde meydana gelen conta sıyrılması, kırık ve çatlaklık gibi tüm problemler kameralarda görüleceği için ustalarımız özenle su tesisatı arıza tespiti yaptıktan sonra gerekli hazırlıkları düzenleyerek onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Su kaçağı tespiti alanında uzman bir firma çağırmadan önce kendiniz de gözlemleyebilirsiniz. Evinizin bazı köşelerine göz atabilirsiniz. Örneğin; dolaplarınızın arkasını inceleyebilirsiniz. Evinizde veyahut yaşam alanlarınızda görünmeyen noktaları kontrol etmelisiniz. Eğer rutubet veya küflenme gibi sıkıntılar mevcutsa bu noktalarda atık su tesisatı kaçakları mevcut olabilir. Kendi başınıza tespit edebilirsiniz fakat kendi başınıza müdahale etmeye çalışırsanız çabalarınız olumsuzlukla sonuçlanabilir. Bu nedenle onarım aşamalarında firmamızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti
Sarıyer Su Kaçağı Tespiti

Atık tesisat kaçaklarında kamera ile izleme yöntemine ek olarak çeşitli kimyasal ürünler kullanarak çatlak ve deliklerin onarılmasını sağlayabilmekteyiz. Fakat temiz su tesisatlarında aynı işlem söz konusu olamaz. İnsan sağlığı açısından zararlı olabileceği için kimyasal maddeler kullanılarak temiz su tesisatları onarılamaz. Kimyasal içerikli ürünler genellikle kalorifer tesisatlarındaki problemleri ortadan kaldırma konusunda başarılı olmaktadır. Bu nedenle Sarıyer su kaçağı tespiti işlemleri her zaman doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanarak uygun onarım yöntemleri uygulanmalıdır. Yanlış uygulamalar evinizdeki tüm tesisatlar a zarar verebilir.

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat