Sultangazi Tıkanıklık Açma

by / 7 Haziran 2022 / 0 Yorum

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma
Sultangazi Tıkanıklık Açma
Sultangazi Tıkanıklık Açma

Sultangazi Tıkanıklık Açma Evimizin her kısmı, her odası ve her bölgesi bizim için çok önemlidir. Bazen gözle görülür yerlere önem veririz bazen hiç gözle göremediğimiz yerlerden bize sorun çıkabilir. Evimizin her bölgesine aslında gözle görülen yerler gibi aynı hassasiyeti ve önemi göstermeliyiz. Buna en büyük örnek aslında sadece ihtiyacımız olduğu anda koşa koşa kullandığımız, geriye kalan zamanda yüzüne bile bakmadığımız tuvaletimiz ve lavabomuz akıllara gelmektedir.
Evlerimiz bizim için değerlidir fakat ona gereken bakım ve özeni ne kadar gösteriyoruz? Belki de gözle görülür yerlere çok ihtimam gösteriyoruz ama görünmeyen kısımlar için ne yapacağız? Su tesisatı, kombi hatları, tuvalet giderleri bunlar bizim gözle göremediğimiz fakat esasında evimizin temel yapı taşını oluşturan önemli iskelet parçalarıdır. Bunlar olmazsa evimizin ev demeye hali kalmaz ve yuvamız bizim için bir işkence haneye dönüşür.

Tuvalet Tıkanıklığının Başlıca Sebepleri

Islak mendillerin veya kuru peçetelerin gidere atılması
Biten tuvalet kağıtlarının kartonlarının gidere atılması
Hijyenik ped, çocuk bezleri, poşetler, bezlerin gidere atılması
Kedi kumu, saksı toprağı, hobi veya oyun hamurunun atılması
Tuvalet giderine atılan sert cisimler
Alçı, çekomastik, harç gibi malzemeler
Bu tip ürün ve malzemeleri tuvalet giderine atmanız sebebiyle tuvalet giderleriniz tıkanır. Hatta yeri geldiğinden istemeyiz lakin patlama hadisesi bile gerçekleşebilir.
Bu tip yerlerde ki problemlerin oluşmaması adına yılda bir kez periyodik bakım şarttır. İmkânınız yoksa bile iki yılda bir bu periyodik kontrol ve bakımı yaptırmanız size uzun sürede büyük bir kazanç sağlar.

Sultangazi Tıkanıklık Açma
Sultangazi Tıkanıklık Açma

Sultangazi Tıkanıklık Açma Bu sayede evinizin finansal durumu ile alakalı ekstra bir masraftan kaçınırsınız ve gerekli tedbiri alarak işin en kötüsünü engellemiş olursunuz.
Bakım işlemiyle birlikte oluşan problemleri önceden tespit edebiliyoruz. Su tesisatı için kullandığımız termal kameraları tuvalet ve lavabo giderlerimiz içinde kullanıyoruz. Bu tip işlemlerin bireysel olarak yapılmasını Sultangazi Tıkanıklık Açma ustaları olarak kesinlikle önermiyoruz. Sizin yapacağınız herhangi olumsuz bir hareket sizin için daha büyük masraflara neden olabilir. Bizim profesyonellikte ki en önemli farkımız, bu tip işlemlerde neredeyse sıfır ekstra masraf olacak şekilde halletmemizdir.


SULTANGAZİ SU TESİSATÇISI

Sultangazi su tesiatçısı
Sultangazi su tesisatçısı

Sultangazi Su Tesisatçısı Eviniz sizin en değerli mülkünüzdür. İster kirada olun ister ev sahibi olun evinizin sizin yuvanız en önemlisi barınma noktanızdır. Evlerimiz de insanlar gibi eskiyebilir, yaşlanabilir ve bakıma ihtiyaç duyabilir. Her yapılan yapı, cihaz vb. her şey kesinlikle 5 yıldan sonra bir elden geçmesi gerekir veya bakım yapılması gerekir. Bu 5 yıllık süre zarfından sonra yuvamız adını verdiğimiz evlerimizin sorunları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.
Evinizde ki bu sorunları ortaya çıkması bazen geç sürebilir veya kendini hiç göstermeden evinize yavaş yavaş zarar verebilir. Alt kat veya yan daire komşunuzu bile olumsuz etkileyebilecek böyle tehlikeli bir süreçte erken teşhis büyük önem taşımaktadır. Sorun olmasa bile yılda en az bir kez su tesisatı bakımı yaptırmanız büyük yararınıza olacaktır. Yapılan periyodik bakımlar ile birlikte probleminiz varsa hemen çözüyoruz ya da ilerleyen durumlarda oluşabilecek problemleri size önceden bildirme imkanını yakalıyoruz. Bu sayede eviniz için en değerli şey olan bakımı ihtiyacınızı karşılayarak evinizi daha güvenli ve daha sağlam bir hale getirmeye çalışıyoruz.
Size Verdiğimiz Hizmetler
Lavabo Tıkanıklık Açma
Su Kaçağı Tespiti
Klozet Tıkanıklık Tespiti ve Açma
Kombi Temizliği
Kombi Su Tesisatı Tamiri
Tesisat tamirlerimizde yaptığımız işlemlerde son model profesyonel ekipman ve cihazlarımızla size hizmet sunuyoruz. Akustik ses dinleme, termal kamera ile arıza veya su kaçak tespiti, sensörlü cihazlarımızla kombinizin su tesisatını dinleme işlemlerini sağlıyor ve evinize masraf çıkartacak herhangi bir işlemden kaçınarak size en uygun hizmeti sağlıyoruz. Sultangazi Su Tesisatçısı olarak size en uygun en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sağlamaktan gurur duyuyoruz. Bu yaptığımız işlemlerden sonra “gerektiği hallerde” mikro açıklarla işlerimizi büyük bir ustalıkla tamamlıyoruz ve bu açıkları son derece profesyonel bir şekilde kapatıyoruz. Bu kapatma işleminin profesyonel olması son derece önemlidir. Hem evinizin doğal görünümünü koruyoruz hem de su tesisatınızın daha güvenle çalışmasını sağlıyoruz.

Sultangazi su tesiatçısı
Sultangazi su tesiatçısı

Sultangazi Su Tesisatçısı Tesisat tamiratı ve bakımı profesyonellik gerektiren bir iştir ve kendiniz veya profesyonel olmayan bir ekip tarafından yapıldığında geri dönülemez veya düzeltilmesi zor problemlere yol açabilirsiniz. Bu durumu önlemek adına hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat