Alibeyköy Su Tesisatçısı Servisi

by / 30 Nisan 2020 / 0 Yorum

Büyükçekmece su tesisatçısı

                      Alibeyköy Su Tesisatçısı Servisi

Zeytinburnu Su Tesisatçısı Servisi, Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti, Zeytinburnu Su Kaçağı, Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma, Zeytinburnu Robotla Su Kaçağı Tespiti

 

Alibeyköy kırmadan elektronik bilgisayarlı robot cihazlarla nokta tespiti yapıyoruz. İlk başta temiz su tesisatına ölçüm cihazını sıcak ve soğuk suya bakıyoruz. Basınç düşmesi varsa ses dinleme cihazı ile tespit yapıyoruz. Tamirat kısmını en az hasarla çözmeye odaklanıyoruz. Sonrasında açılan noktayı seramik ise yapıyoruz. Temiz su tesisatında kaçak yok ise, atık su borularına kamerayla görüntüleme yapıyoruz. Problemi müşteriye anlatıyoruz. Geniş çaplı tamirat olursa garantili bir şekilde sözleşmeli evrak bırakıyoruz. Garanti süresi büyük tamiratlarda 2 yıl. Küçük tamiratlarda 1 yıldır.

Alibeyköy  Su  Kaçağı  Tespiti

Alibeyköy Su Kaçağı Tespiti, güvenli işlem sağlayan su kaçağı tespiti sağlayan uzman firmaları internette kısa bir araştırma ile hemen öğrenebilirsiniz.

Ersu Tesisat olarak Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı, Petek Temizleme, Tıkanıklık Açma, Havuz Sistemi Su Kaçağı, Vidanjör Hizmetleri vermekteyiz.

   

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat