Anadolu Mahallesi Su Tesisatçısı

by / 3 Haziran 2021 / 0 Yorum

Eyüp Su Kaçağı Tespiti

                        Anadolu Mahallesi Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Tespiti, Tesisatçı, Petek Temizliği, Tıkanıklık Açma

Ersu tesisat olarak Anadolu mahallesinde sıhhi tesisat işlerinde klozet tamiri musluk batarya onarımı değişimi su kaçağı tespiti arıza bakım onarım tadilat seramik bir çok alanda titiz bir şekilde uzman ekibimizle çalışmalar yapmaktadır. Su sızıntısı durumlarında evinizin tavanında duvarda boya kabarmaları nem rutubet gibi sorunların oluşmasının sebepleri bir yerlerde su sızıntısı eski yöntemlere gerek kalmadan her yeri kırıp dökmeden elektronik bilgisayarlı kameralı cihazlar ile tespit etmek hem de fazla yer kırılmasının önüne geçebilmektir. Temiz su tesisatında kaçak oluştu alt kata su damlatıyor, aklınıza gelecek tek şey su tesisat ustası cihazlı olmasını tercih etmelisiniz. Gelecek ekibin arızayı tespit ettikten sonra tamirat kısmını da yaptırmak sizin için önemlidir.

                          Su Kaçağı Onarımı İşlemi

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti,Üsküdar Su Kaçağı Bulma,Üsküdar Su Kaçağı Onarımı,Üsküdar Su Kaçağı Tamiri,Üsküdar Su Tesisatçısı

Su kaçağı onarımı kırılan noktanın en az hasarla yapılmasına dikkat edilerek  seramik kırımı yapıldıysa kapama işlemini de yapmak da firmamız açısından temiz bir işçilik müşteri memnuniyetini ön planda tutmak. Küçük tamiratlarda garanti süresi yapılan nokta 1 yıldır.

                           Gider tıkanıklığı işlemi

İkitelli Tıkanıklık Açma,İkitelli Su Tesisatçısı,İkitelli Lavabo Tıkanıklığı Açma,İkitelli Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklık oluşumu mutfak giderlerinde yemek artıkları ve yağ artıklar tıkanmaya sebeptir, tuvalet tıkanıklığı da peçete ıslak mendil bez gibi şeyler atıldığında böyle bir sorunla karşılaştığınızda kırmadan robot cihazla müdahale edilmesi gerektiği firmamızın da böyle hizmetler verdiği gece gündüz rahatlıkla arayabilirsiniz.

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat