Esenler Su Kaçağı Tespiti Ustası

by / 5 Nisan 2020 / 0 Yorum

Bakırköy Su Tesisatçısı Su Kaçağı Tespiti Tesisatçı Petek Temizliği Tıkanıklık Açma

Esenler Su Kaçağı Tespiti Ustası.Esenler kırmadan elektronik bilgisayarlı robot cihazlarla nokta tespiti yapıyoruz. İlk başta temiz su tesisatına ölçüm cihazını sıcak ve soğuk suya bakıyoruz.Basınç düşmesi varsa ses dinleme cihazı ile tespit yapıyoruz.Tamirat kısmını en az hasarla çözmeye odaklanıyoruz. Sonrasında açılan noktayı seramik ise yapıyoruz.Temiz su tesisatında kaçak yok ise atık su borularına kamerayla görüntüleme yapıyoruz.Problemi müşteriye anlatıyoruz geniş çaplı tamirat olursa garantili bir şekilde sözleşmeli evrak bırakıyoruz.Garanti süresi büyük tamiratlarda 2 yıl.Küçük tamiratlarda 1 yıldır.                                               

 

                                                         Esenler Su Kaçağı Tespiti                               

Esenler Su Kaçağı Tespiti Eğer çevrenizde herhangi bir uzman su kaçağı tespiti yapan firma bulunmuyorsa kesinlikle internette uzman firmalardan birine ulaşarak hemen destek alınız. Kendi başınıza da halledemeyeceğiniz su kaçağı durumları kesinlikle ciddiye alınması gereken durumlardır. Bazen komşuluk ilişkilerinizi bile zedeleyebilecek duruma gelebilir. 

Ersu Tesisat olarak Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı, Petek Temizleme, Tıkanıklık Açma, Havuz Sistemi Su Kaçağı, Vidanjör Hizmetleri vermekteyiz.

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat