İstanbul Kameralı Su Tesisatçısı

by / 1 Şubat 2021 / 0 Yorum

Barbaros Mahallesi Su Tesisatçısı Barbaros Su Kaçağı Tespiti

                                  İstanbul Kameralı Su Tesisatçısı

Fatih Su Kaçak Tespiti, Beylikdüzü Su Tesisatçısı, Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma, Beylikdüzü Su Kaçağı Onarımı, Beylikdüzü Tıkanıklık Açma, Beylikdüzü Petek Temizliği

İstanbul Kameralı Su Tesisatçısı. Kırmadan görüntülü su kaçağı tespiti nasıl yapılmaktadır. Kalorifer tesisatında ve sıcak suda oluşan sızıntılarda ısıyı algılayan termal kameralarla nokta tespiti yapılmaktadır. Sonraki aşamada bulunan noktanın arızanın giderilmesi için mümkün olduğunca az hasarla onarım işlemini tamamlamaktır. Kırılan nokta seramik ise tamiratı temiz bir işçilikle tamamlamak müşteriyi memnun etmektir. 

                            Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılmaktadır.

Kırmadan su kaçağı tamiri kalorifer tesisatında oluşan kombi su basıncında eksiltme durumlarında meydana gelmektedir. Tamirat aşamasında sızıntı önleyici kimyasalı kalorifer tesisatına ilave edilerek suyunu tamamlamak kombiyi yüksek ısıda çalıştırmak tesisatın havasını almak bir hafta takip edilerek kombide herhangi bir su eksilmesi olmadığından emin olunca kırmadan tamir işlemini gerçekleştirmiş olacaktır.

                                                  Su Kaçağı Bulma İşlemi.

Akustik dinleme cihazları ile zeminde duvarda su kaçağının sesini algılamakta olan bir robotik cihazdır temiz su tesisatlarındaki kaçakları tespit edebilmek eskiden zordu bu durumların günümüzce teknolojik imkanlarla su kaçağını bulmak hiçbir yere zarar vermeden sorunu çözmek biraz daha kolaylaştırdı.

                                  Su Kaçağı Tespiti Ve Onarım İşleri

Su Kaçağı Tespiti Ve Onarım İşleri. Sorunu bulup emin olduktan sonra onarım tadilatını yapmak ve tesisattaki su sorununu halletmek işlemi tamamlamaktır. Garantili işlerimiz küçük çaplı olanlar 1 yıl Büyük çaplı tamiratlarda 2 yıldır. 

Barbaros Mahallesi Su Tesisatçısı, Barbaros Su Kaçağı Tespiti

 

                            Atık Su Tesisatındaki Su Sızıntısının Oluşumu

Atık su tesisatı kullanım suları olup banyo gideri lavabo, duş giderleri ve klozet gideri banyonun seramik aralarındaki derzlerde ve çatlamalardan bu hatlardaki  su sızıntılarının olması  deformasyon olması tıkanıklık zamanla zemine nemlendirme ve alt katın tavanında komşunuza ister istemez zarar vermek elinizde olan bir şey değildir, bu gibi arızaları işin uzmanından yetkili kameralı su tesisatçısı ekipmanı olan firmaları çağırıp boruların içerisine bilgisayarlı görüntüleme cihazı ile kırmadan tespit yaptırmak arızanın nereden kaynaklandığını belirlemek tamiratını gelen uzman ekiplere yaptırmaktır. Garantili bir işçilik bedelini anlaşarak yetkili firmaya yaptırmak ve içiniz rahat edecektir. Ersu Tesisat olarak, açıklamalarda belirtmiş olduğumuz işlemleri rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Memnuniyetiniz bizim için ön planda olmaktır.

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat