Bağcılar Tıkanıklık Açma

by / 14 Mayıs 2022 / 0 Yorum

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti
Bağcılar Tıkanıklık Açma
Bağcılar Tıkanıklık Açma

Bağcılar Tıkanıklık Açma
Eskiden tıkanıklık açmak evi enkaza dönüştüren bir işlemdi. Duvarlar veya zemin kırılır , pimaşlar sökülürdü. Buda ekstra bir maliyet ve büyük bir zaman kaybı anlamına gelirdi. Gelişen teknolojinin de yardımıyla artık kırmadan da tıkanıklıkları açmak mümkün. Bağcılar Tıkanıklık Açma olarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak son model onarım aletlerimiz ve işinin ehli olan uzman bir ekiple hizmet vermekteyiz.
Tıkanıklık yaşanan durumlarda günlük yaşam oldukça olumsuz etkilenir. Bunu evde kendiniz halletmeniz pek de mümkün değildir. Çünkü kullanacağınız yöntemler ile tıkanıklık dışında başka zararlara yol açabilirsiniz. Borunun patlaması gibi bir durum söz konusu olabilir ve bu gibi durumlarda zararınız daha fazla artar. Herhangi bir tıkanıklık durumunda firmamız Bağcılar Tıkanıklık Açma ile iletişim kurarak tıkanıklık sorununun çözümünü uzman ellere bırakabilirsiniz.
Tıkanıklık Kırmadan Nasıl Açılır ?
Tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılan robot cihazlar ve kanal açma makinaları ile artık , sorun evinize veya iş yerinize zarar verilmeden giderilir. Tıkanıklık tuvalet veya küvetler de meydana gelmişse önce termal görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın nedeni tespit edilir. Robot cihazlar yardımıyla da tıkanıklık açılır. Üstelik bu işlemler sırasında borulara da herhangi bir zarar verilmemektedir.

Bağcılar Tıkanıklık Açma
Bağcılar Tıkanıklık Açma

Mutfak tıkanıklıkları için fazla oranda kullanılan lavabo açıcılar , borularda birikerek donabilir.
Bunu onarmak da mümkün değildir. Böyle bir durumda kırmadan açma işlemi gerçekleştirilemez. Bu nedenle kimyasal açıcıların sık kullanılması önerilmemektedir. Bağcılar Tıkanıklık Açma firmamız , mutfak tıkanıklıklarında kimyasal açıcılar yerine , robot kanal açma cihazları ve kameralı sistemlerle hizmet vermektedir. Evinize gelen deneyimli ekibimiz , önce termal görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın sebebi belirler , daha sonra robot kanal açma cihazları ve temizleme aparatı ile de çözüme ulaşır. Herhangi bir kırma işlemi yapılmaz ve oldukça kısa sürede sorun giderilir.
Gider Tıkanıklıklarının Başlıca Nedenleri Nelerdir ?
Tıkanıklıkların birçok nedeni olabilir. Bunları sınıflandıracak olursak ; kullanıcı hatası , malzeme kalitesi ve usta hatasından kaynaklı tıkanıklıklar olabilir. Bağcılar Tıkanıklık Açma firmamız , sorunu belirleyip size uygun fiyatlı ve uzun ömürlü çözüm olanağı sunmaktadır. Meydana gelen tıkanıklıklarda kullanıcı hatası olan durumlar ;
saç telleri , ıslak mendil veya tuvalet kağıtlarının gidere atılması ,
mutfakta yemek artıklarının , çay posasının ve atık yağların gidere atılması
tuvalet giderine yabancı cisimlerin atılması gibi durumlardır.

Bağcılar Tıkanıklık Açma
Bağcılar Tıkanıklık Açma

Tüm bunların dışında bina yapımı sırasında oluşan hatalardan kaynaklı da sorunlar yaşanabilmektedir. Usta hatası olan durumlar ise ; yapı , inşaat halindeyken döşenen boruya usta tarafından gerekli eğimin verilmemesi gibi sorunlardır. Bir süre sonra eğimsiz olan boruda tıkanma meydana gelir. Bağcılar Tıkanıklık Açma kırmadan açma konusunda , müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli ve hızlı çözümler üretmektedir.

BAĞCILAR SU TESİSATÇISI

Evde Su Kaçağı Tespiti Mümkün mü?
Su kaçağı problemlerinizde tesisat firmamızdan bir personel çağırmadan önce kendiniz de bazı sorunlar için tespit yapabilirsiniz. Evinizin veya işyerinizin köşe kısımlarına bakıp, dolap ya da komodinlerinizin arkalarını inceleyebilirsiniz. Koltuklarınızın arkalarını ve eviniz veya işyerinizde bazı görünmeyen yerleri de kontrol etmelisiniz. Küflenme ve rutubetin olası olduğu yerleri yakından inceleyin. Koku takibi de yaparak atık su tesisatı kaçaklarını fark etmeniz mümkün. Artı olarak çamaşır ve de bulaşık makinenizin borusunu gözlemlemeniz gerekir.

Bağcılar Su tesisatçısı
Bağcılar Su tesisatçısı

Birtakım tesisat problemleri olası sorunlara yol açarlar. Şüpheli durumlarda kendi gözlemlerinizi bu şekilde yapabilirsiniz. Eğer su kaçağını yine de tespit edemiyorsanız, su kaçağı tespiti yapan Bağcılar Su tesisatçısı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Daha büyük sorunlar doğmaması amacıyla su kaçağı tespiti acil olarak yapılmalı ve tesisatınız onarılmalıdır. Doğalgaz tesisatı su kaçakları can ve mal kayıplarına neden olabiliyorlar bu sebeple göz ardı edilemeyecek öneme sahip olan bu tesisat bakımını Bağcılar tesisat firmamız tarafından sağlamanız mümkün.
Su kaçakları için önceden de önlem almanız mümkün. Sürekli olarak kontrol ve bakım yaptırmanız en doğrusu olacaktır. Eviniz veya işyerinizde büyük hasarlarla karşılaşmak kötü olacaktır. Bu nedenle tesisat konusunda titiz ve dikkatli davranmalısınız. Su tesisatındaki sorunları çözerek mutlu, huzurlu ve stressiz bir yaşam sürmeniz daha mümkün. Uzman tesisatçılardan destek almaktan çekinmeyin. Hatta en doğrusu bu olacaktır.
Su Tesisatında Bakım ve Onarımın Önemi
Tesisat oldukça önemli ve hassas bir konu olmakla beraber bu işi profesyonel Bağcılar Su tesisatçısı ustalarımızın yapması daha sonra yaşayacağınız zaman ve para kaybının önüne geçmenizi sağla. Tesisat denen şey acil durumlar sonucunda gelişen birtakım olayları çözümlemektir. Su borunuzun patlaması durumunda acil müdahale edilmezse bu su baskınlarına yol açar. Gaz kaçağı durumunda ise ölümcül sorunlar meydana gelebilir. Böyle durumlarda acil tesisatçı ustalarımız devreye girer.

Su tesisatçısı aslında ev veya işyerleri için çok önemli kişiler olmaktadır. Çünkü bazı durumlar hayati öneme sahiptir ve herhangi problemde Bağcılar tesisatçılarımız gecikme yaşatmadan hemen bakım ve onarımı sağlarlar. Hayati öneme sahip olması sebebiyle ev alımında bunu da göz önünde bulundurmanız gerekir. Hem de alınan evin alt katındaki daireye su kaçırması ya da yakın zamanda bunu yapabilecek olması sizi mağdur duruma düşürebilir.
Ülkemizde kışların çoğu coğrafi bölgelerde fazlasıyla soğuk geçmesi ve sıcak suya gün içinde sıkça ihtiyaç duymamız sebebiyle tesisatlarınızın tesisatçılar tarafından doğru yapılması oldukça önem taşır.

Bağcılar Tıkanıklık Açma
Bağcılar Tıkanıklık Açma

Aksi takdirde doğru bir şekilde döşenmemiş olması sebebiyle sıcak ve soğuk su tesisatınızın doğru çalışmamasına sebep olur. Örneğin banyoda sıcak su beklerken her seferinde gereksiz su akıtmanıza sebep olabilir. Benzeri şekilde kalorifer borularının yanlış döşenmesi de kombinizin motorunu gereksiz yere zorlar ve size ek masraflar çıkarabilir.

Ersu Tesisat olarak Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı, Petek Temizleme, Tıkanıklık Açma, Havuz Sistemi Su Kaçağı, Vidanjör Hizmetleri vermekteyiz.

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat