Bahçelievler Tıkanıklık Açma

by / 14 Mayıs 2022 / 0 Yorum

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı
Bahçelievler Tıkanıklık Açma
Bahçelievler Tıkanıklık Açma

BAHÇELİEVLER TIKANAKLIK AÇMA

Bahçelievler Tıkanıklık Açma Evimizin her kısmı, her odası ve her bölgesi bizim için çok önemlidir. Bazen gözle görülür yerlere önem veririz bazen hiç gözle göremediğimiz yerlerden bize sorun çıkabilir. Evimizin her bölgesine aslında gözle görülen yerler gibi aynı hassasiyeti ve önemi göstermeliyiz. Buna en büyük örnek aslında sadece ihtiyacımız olduğu anda koşa koşa kullandığımız, geriye kalan zamanda yüzüne bile bakmadığımız tuvaletimiz ve lavabomuz akıllara gelmektedir.
Bahçelievler Tıkanıklık Açma Evlerimiz bizim için değerlidir fakat ona gereken bakım ve özeni ne kadar gösteriyoruz? Belki de gözle görülür yerlere çok ihtimam gösteriyoruz ama görünmeyen kısımlar için ne yapacağız? Su tesisatı, kombi hatları, tuvalet giderleri bunlar bizim gözle göremediğimiz fakat esasında evimizin temel yapı taşını oluşturan önemli iskelet parçalarıdır. Bunlar olmazsa evimizin ev demeye hali kalmaz ve yuvamız bizim için bir işkence haneye dönüşür.

Bahçelievler Tıkanıklık Açma
Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığının Başlıca Sebepleri

Islak mendillerin veya kuru peçetelerin gidere atılması
Biten tuvalet kağıtlarının kartonlarının gidere atılması
Hijyenik ped, çocuk bezleri, poşetler, bezlerin gidere atılması
Kedi kumu, saksı toprağı, hobi veya oyun hamurunun atılması
Tuvalet giderine atılan sert cisimler
Alçı, çekomastik, harç gibi malzemeler
Bu tip ürün ve malzemeleri tuvalet giderine atmanız sebebiyle tuvalet giderleriniz tıkanır. Hatta yeri geldiğinden istemeyiz lakin patlama hadisesi bile gerçekleşebilir.
Bahçelievler Tıkanıklık Açma Bu tip yerlerde ki problemlerin oluşmaması adına yılda bir kez periyodik bakım şarttır. İmkânınız yoksa bile iki yılda bir bu periyodik kontrol ve bakımı yaptırmanız size uzun sürede büyük bir kazanç sağlar. Bu sayede evinizin finansal durumu ile alakalı ekstra bir masraftan kaçınırsınız ve gerekli tedbiri alarak işin en kötüsünü engellemiş olursunuz.
Bakım işlemiyle birlikte oluşan problemleri önceden tespit edebiliyoruz. Su tesisatı için kullandığımız termal kameraları tuvalet ve lavabo giderlerimiz içinde kullanıyoruz. Bu tip işlemlerin bireysel olarak yapılmasını Bahçelievler Tıkanıklık Açma ustaları olarak kesinlikle önermiyoruz. Sizin yapacağınız herhangi olumsuz bir hareket sizin için daha büyük masraflara neden olabilir. Bizim profesyonellikte ki en önemli farkımız, bu tip işlemlerde neredeyse sıfır ekstra masraf olacak şekilde halletmemizdir.

Bahçelievler Tıkanıklık Açma
Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Güvenilir Tıkanıklık Açma Hizmeti
İhtiyaç duyulan her zaman firmamızdan tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz. Boru ve kanalların temizlik ve bakımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm işlemler bilgili ve tecrübeli ekibimiz sayesinde kısa zamanda halledilmektedir. Tıkanan borular açılarak gerekli olan temizlik sağlanmaktadır. Bahçelievler Tıkanıklık Açma firmamız özenli ve itinalı hizmeti ile tercih edilmektedir.
Banyo, mutfak ve tuvalet giderleri zaman içerisinde tıkanma yapabilmektedir. Oluşan tıkanıklığı en iyi şekilde çözen ekibimiz gerekli olan yardımı sizlere sunmaktadır.

Bahçelievler Tıkanıklık Açma
Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Sık kullanılan giderler zaman içerisinde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Firmamızdan gerekli desteği alarak sorununuzu kısa sürede çözebilirsiniz. Her zaman memnuniyetiniz için çalışan ekibimiz temiz ve özenli bir şekilde çalışmaktadır.

——————————————————————————-

BAHÇELİEVLER SU TESİSATÇISI

Bahçelievler Su Tesisatçısı biliyorki eviniz sizin en değerli mülkünüzdür. İster kirada olun ister ev sahibi olun evinizin sizin yuvanız en önemlisi barınma noktanızdır. Evlerimiz de insanlar gibi eskiyebilir, yaşlanabilir ve bakıma ihtiyaç duyabilir. Her yapılan yapı, cihaz vb. her şey kesinlikle 5 yıldan sonra bir elden geçmesi gerekir veya bakım yapılması gerekir. Bu 5 yıllık süre zarfından sonra yuvamız adını verdiğimiz evlerimizin sorunları yavaş yavaş ortaya çıkmaya Bahçelievler Su Tesisatçısı olarak size bu hizmeti vermekten büyük bir memnuniyet duyarız. Bakım veya tamir tipi durumlarda bir profesyonele danışmak önemlidir. Bu profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirerek uzman ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz. Sus tesisatı işlemi önemli bir hizmettir. Evinize su taşımayı sağlayan binanızın bu can damarları önemli periyodik bakımlar arıza durumlarında ise önemli ve profesyonel desteğe ihtiyaç duymaktadır. Evinizin su tesisatını tek başınıza tamir etmeyi hiçbir zaman önermiyoruz. Kendi başınıza farkında olmadan yaptığınız en küçük hata bile geri dönüşü olmayan su ve tesisat problemlerine yol açabilir. Bu konuda mahallenizin su tesisatçısı olarak en iyi profesyonel hizmeti sunan bizlere danışmanızı ve bizden hizmet almanızı tavsiye ederiz.

Bahçelievler Su Tesisatçısı
Bahçelievler Su Tesisatçısı

Size Verdiğimiz Hizmetler
Lavabo Tıkanıklık Açma
Su Kaçağı Tespiti
Klozet Tıkanıklık Tespiti ve Açma
Kombi Temizliği
Kombi Su Tesisatı Tamiri
Tesisat tamiri hizmeti verirken sizlere son teknoloji, ince işçilik ve en yeni teknolojik cihazlarımızla bu hizmeti sağlıyoruz. Evinizin hiçbir bölümüne zarar vermeden, kırmadan, dökmeden akustik ses dinleme cihazlarımızla su tesisatınızda kaçak var mı yok mu bunu tespit ediyoruz. Akustik ses dinleme cihazımızla bu işlemde kararsız kalsak bile termal kamera tespit cihazlarımızla sorundan şüphelendiğimiz bölgeyi tespit ediyoruz. Eski nesil çalışma sistemlerinden olan su hattına ulaşmak için bütün bir fayans hattını kırmıyoruz.

Bahçelievler Su Tesisatçısı
Bahçelievler Su Tesisatçısı

Aksine ev ekonominize dikkat ve özen göstererek oldukça mikro işlemlerle bu tamir işi yapıyoruz. Bahçelievler Su Tesisatçısı olarak yaptığımız bu mikro işlemleri de usulüne uygun bir şekilde ve ustaca kapatıyoruz ve evinizin gider hatlarının doğal görünümünü bozmadan yapıyoruz.

Ersu Tesisat olarak Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı, Petek Temizleme, Tıkanıklık Açma, Havuz Sistemi Su Kaçağı, Vidanjör Hizmetleri vermekteyiz.

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat