Eyüp Tıkanıklık Açma

by / 7 Haziran 2022 / 0 Yorum

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma
Eyüp Tıkanıklık Açma
Eyüp Tıkanıklık Açma

Eyüp Tıkanıklık Açma evimiz, hayatımızın en büyük yaşam noktasıdır. Barınmamız, içinde bir yuva kurmamız, korunmamız için bize verilmiş en şirin bir sığınma noktasıdır. Hayatta her şey bir yana evimiz bir yana cümlesini rahatlıkla kurabiliriz. İnsan nasıl herhangi bir barınma alanı olmadan yaşayamazsa evimizde herhangi bir bakım ve özen, ilgi olmadan yaşayamaz yaşasa bile bu uzun vadeli bir yaşam olmayacak bize tamamen külfet olacaktır.
Evlerimiz bizim için değerlidir fakat ona gereken bakım ve özeni ne kadar gösteriyoruz? Belki de gözle görülür yerlere çok ihtimam gösteriyoruz ama görünmeyen kısımlar için ne yapacağız? Su tesisatı, kombi hatları, tuvalet giderleri bunlar bizim gözle göremediğimiz fakat esasında evimizin temel yapı taşını oluşturan önemli iskelet parçalarıdır. Bunlar olmazsa evimizin ev demeye hali kalmaz ve yuvamız bizim için bir işkence haneye dönüşür. Eyüp Tıkanıklık Açma ustaları olarak görünmeyen yerleriniz olan tuvalet giderlerinizin gerekli bakım ve özeni bizim profesyonel ellerimizde!

Eyüp Tıkanıklık Açma
Eyüp Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığının Başlıca Sebepleri

Islak mendillerin veya kuru peçetelerin gidere atılması
Biten tuvalet kağıtlarının kartonlarının gidere atılması
Hijyenik ped, çocuk bezleri, poşetler, bezlerin gidere atılması
Kedi kumu, saksı toprağı, hobi veya oyun hamurunun atılması
Tuvalet giderine atılan sert cisimler
Alçı, çekomastik, harç gibi malzemeler
Bu tip ürün ve malzemeleri tuvalet giderine atmanız sebebiyle tuvalet giderleriniz tıkanır. Hatta yeri geldiğinden istemeyiz lakin patlama hadisesi bile gerçekleşebilir.
Bu tip yerlerde ki problemlerin oluşmaması adına yılda bir kez periyodik bakım şarttır. İmkânınız yoksa bile iki yılda bir bu periyodik kontrol ve bakımı yaptırmanız size uzun sürede büyük bir kazanç sağlar. Bu sayede evinizin finansal durumu ile alakalı ekstra bir masraftan kaçınırsınız ve gerekli tedbiri alarak işin en kötüsünü engellemiş olursunuz.

Eyüp Tıkanıklık Açma
Eyüp Tıkanıklık Açma

Bakım işlemiyle birlikte oluşan problemleri önceden tespit edebiliyoruz. Su tesisatı için kullandığımız termal kameraları tuvalet ve lavabo giderlerimiz içinde kullanıyoruz. Bu tip işlemlerin bireysel olarak yapılmasını Eyüp Tıkanıklık Açma ustaları olarak kesinlikle önermiyoruz. Sizin yapacağınız herhangi olumsuz bir hareket sizin için daha büyük masraflara neden olabilir. Bizim profesyonellikte ki en önemli farkımız, bu tip işlemlerde neredeyse sıfır ekstra masraf olacak şekilde halletmemizdir.


EYÜP SU TESİSATÇISI

Eyüp Su Tesisatçısı
Eyüp Su Tesisatçısı

Eviniz sizin en değerli mülkünüzdür. İster kirada olun ister ev sahibi olun evinizin sizin yuvanız en önemlisi barınma noktanızdır. Evlerimiz de insanlar gibi eskiyebilir, yaşlanabilir ve bakıma ihtiyaç duyabilir. Her yapılan yapı, cihaz vb. her şey kesinlikle 5 yıldan sonra bir elden geçmesi gerekir veya bakım yapılması gerekir. Bu 5 yıllık süre zarfından sonra yuvamız adını verdiğimiz evlerimizin sorunları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.
Eyüp Su Tesisatçısı olarak size bu hizmeti vermekten büyük bir memnuniyet duyarız. Bakım veya tamir tipi durumlarda bir profesyonele danışmak önemlidir. Bu profesyonel hizmeti biz en iyi şekilde kapınıza kadar 7/24 süre zarfı içerisinde ulaştırıyoruz. Herhangi bir tesisat sorununda kendiniz tamir etmeye çalışmayınız. Kendi başınıza yapacağınız tek bir işlem dahi evinizin su tesisatına önemli ölçüde büyük zararları dokunabilir. Bunu hemen yaşamasanız bile önünüzde ki en 3 yıl içerisinde duvarlarınızda veya fayans ve kalebodurlarınızda görmek oldukça mümkündür. Eyüp Su Tesisatçısı olarak evinizde kalıcı bir iz bırakmadan, mecbur kalındığı takdire mikron işlemler yapılıp uygun yöntemlerle kapatarak size uzun vadede hiçbir hasar olmayacak biçimde tamir ediyoruz.
Size Verdiğimiz Hizmetler
Lavabo Tıkanıklık Açma
Su Kaçağı Tespiti
Klozet Tıkanıklık Tespiti ve Açma
Kombi Temizliği
Kombi Su Tesisatı Tamiri
Tesisat tamirlerimizde yaptığımız işlemlerde son model profesyonel ekipman ve cihazlarımızla size hizmet sunuyoruz.

Eyüp Su Tesisatçısı
Eyüp Su Tesisatçısı

Akustik ses dinleme, termal kamera ile arıza veya su kaçak tespiti, sensörlü cihazlarımızla kombinizin su tesisatını dinleme işlemlerini sağlıyor ve evinize masraf çıkartacak herhangi bir işlemden kaçınarak size en uygun hizmeti sağlıyoruz. Eyüp Su Tesisatçısı olarak size en uygun en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sağlamaktan gurur duyuyoruz. Bu yaptığımız işlemlerden sonra “gerektiği hallerde” mikro açıklarla işlerimizi büyük bir ustalıkla tamamlıyoruz ve bu açıkları son derece profesyonel bir şekilde kapatıyoruz. Bu kapatma işleminin profesyonel olması son derece önemlidir. Hem evinizin doğal görünümünü koruyoruz hem de su tesisatınızın daha güvenle çalışmasını sağlıyoruz.

Ersu Tesisat olarak Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı, Petek Temizleme, Tıkanıklık Açma, Havuz Sistemi Su Kaçağı, Vidanjör Hizmetleri vermekteyiz.

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat