Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

by / 10 Haziran 2022 / 0 Yorum

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma
Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma Evimizin lavaboları evimizin oldukça ehemmiyetli bir parçasıdır. İhtiyaç duyduğumuzda anında gideriz her ne kadar ihtiyaç olmadığında yüzüne bakmasak ta. Evimizin en çok kullanılan noktalarından biri olan lavabolar bizim pisliğimizi gönderip evimizi korumakta ve tuvalet giderleri bulunduğumuz yüzyılın en büyük ihtiyacı olan bir çözümün günümüze yansımış halidir.

Bir canlı nasıl hastalanıyorsa, bir cihaz nasıl bozulursa tuvalet giderlerimizin tıkanması durumu ya da gider hatlarının bozulması da oldukça olağan bir şeydir. İnşaat esnasında kullanılan malzemeler her ne kadar sağlam olsa da her parçanın belirli bir kullanım süresi vardır. Bu parça süresini doldurduktan sonra tuvalet gider hatlarında problemler meydana gelmeye başlar. Bunun dışında tuvalette ki bazı yanlış kullanımlarda tuvalet giderlerinin tıkanmasına yada patlamasına sebep olabilir.

 

Tuvalet Tıkanıklığının Başlıca Sebepleri ?

  • Islak mendillerin veya kuru peçetelerin gidere atılması
  • Biten tuvalet kağıtlarının kartonlarının gidere atılması
  • Hijyenik ped, çocuk bezleri, poşetler, bezlerin gidere atılması
  • Kedi kumu, saksı toprağı, hobi veya oyun hamurunun atılması
  • Tuvalet giderine atılan sert cisimler
  • Alçı, çekomastik, harç gibi malzemeler

Bu tip ürün ve malzemeleri tuvalet giderine atmanız sebebiyle tuvalet giderleriniz tıkanır. Hatta yeri geldiğinden istemeyiz lakin patlama hadisesi bile gerçekleşebilir.

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma
Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma hizmetini size sunarken bu tip işlemleri herhangi bir kırık, çatlak veya hasar bırakmadan tamamlıyoruz. Robot cihazlarla ve son teknoloji aletlerimizle size bu hizmeti sunuyoruz ve en kısa sürede yani dakikalar içerisinde sizi bu dertten kurtarıyoruz. Gerektiği yerde sizleri hangi hususlarda olacağı konusunda uyarıyor, ihtiyaç halinde ve istediğiniz takdirde eskimiş parçalarınızı sağlam parçalarla ve ustalıkla yeniliyoruz. Bu tip işlemleri tek başına yapılmamasını öneriyoruz. Sizin bizi aramadan önce tek isteğimiz durumun gözle görülebilir olduğunda tespitinizi bize aktarmanız olacaktır. Bizi aradıktan sonra en kısa süre içerisinde evinize geliyor ve gerekli ekipman ve cihazlarla işinizi ustalıkla hallediyoruz.

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma Size 7/24 bir telefon kadar yakınız. Size en iyi ve en sağlam uzun ömürlü hizmeti vermeye hazırız.


GAZİOSMANPAŞA SU TESİSATÇISI

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı
Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı Evinizde ki her türlü tesisat işleri her zaman sizin yapabileceğiniz boyutta olmayabilir. Su tesisatı işlemleri riskli işlemlerdir. Bir profesyonele danışmadan yapacağınızı her hareket evinizde daha fazla masraf oluşmasına neden olur. Günlük yaşantımızda tesisat sistemlerimiz, kombi su tesisatımız ve peteklerimizde ki gidere bağlı su tesisat borularımız herhangi bir sebepten ya da hiçbir sebep olmaksızın vadesi dolmuş ürün ve malzemelerden dolayı kırılabilir, yıpranabilir veya bozulabilmektedir. Bunları için canınızı sıkmanıza, nasıl halledeceğim deyip işe kendiniz başlamanıza hiç gerek yok! Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı olarak su ve sıhhi tesisatınızın bakımını, arıza tespitini ve tamirini profesyonelce hallediyoruz.

Tesisat tamirlerinde önemli olan işin temiz olarak yapılmasıdır. Mümkün mertebe eve zarar verilmemesi ve sıhhi tesisatınızın önemli ölçeğinde ki parçaların sağlam bir şekilde bırakılmasıdır. Bu işi kendiniz yaptığınız zaman farkında olmasanız dahi yakın bir zaman dilimi içerisinde veya uzun bir zaman dilimi içerisinde tesisatınıza kalıcı izler bırakıyor veya çoktan bırakmış olabilirsiniz. Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı olarak profesyonel ekibimizle birlikte evinizin tesisatına, fayansına ve duvarlarına zarar vermeden ince ustalık işiyle bu hizmeti size sunmaktayız. Sorununuzu en kısa sürede çözüyor ve hayatınızın en önemli noktalarından olan ısınma ve su kaynaklarınızı en kısa sürede hizmetinize ulaştırıyoruz.

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı
Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı

Tesisat tamirlerimizde yaptığımız işlemlerde öncelikle kaçak varsa bunu profesyonel ekipmanlarımızla tespit ediyoruz. Akustik ses dinlemesi yapıyor, gerektiği yerde termal kaçak tespiti kameralarımızla bu işi garanti bir şekilde hallediyoruz. Bu cihazlar son teknoloji olup, eski usul kırma-dökme işlemi yapmadan sorunu tespit ediyoruz. Gerekli kaçak ve arıza tespitini ardından profesyonel ekibimizle ince işçilik kuralına riayet göstererek evinize hiç zarar vermeden zorunda kalındığında ise minimum hasarla bu işi tamamlayıp hasar verdiğimizi düşündüğümüz yerleri yeniden onarıp sağlamlaştırarak size eski halinden daha sağlam bir su tesisatı ve aksamlarını bırakıyoruz. Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı

olarak Gaziosmanpaşa‘nın her bölgesinde size gerek gün içerisinde gerekse nöbetçi su tesisat hizmeti sunarak 7/24 arıza, kaçak ve tıkanıklık problemlerinizi çözüyoruz.

Ersu Tesisat olarak Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı, Petek Temizleme, Tıkanıklık Açma, Havuz Sistemi Su Kaçağı, Vidanjör Hizmetleri vermekteyiz.

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat