Güngören Tıkanıklık Açma

by / 7 Haziran 2022 / 0 Yorum

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

 

Güngören Tıkanıklık Açma
<span style=font size 16px>Güngören Tıkanıklık Açma evimiz hayatımızın en büyük yaşam noktasıdır Barınmamız içinde bir yuva kurmamız korunmamız için bize verilmiş en şirin bir sığınma noktasıdır<a href=httpersutesisatcom> <strong>Güngören Tıkanıklık Açma <strong><a>kalitesiyle hayatta her şey bir yana evimiz bir yana cümlesini rahatlıkla kurabiliriz İnsan nasıl herhangi bir barınma alanı olmadan yaşayamazsa evimizde herhangi bir bakım ve özen ilgi olmadan yaşayamaz yaşasa bile bu uzun vadeli bir yaşam olmayacak bize tamamen külfet olacaktır<span>

Evlerimiz bizim için değerlidir fakat ona gereken bakım ve özeni ne kadar gösteriyoruz? Belki de gözle görülür yerlere çok ihtimam gösteriyoruz ama görünmeyen kısımlar için ne yapacağız? Su tesisatı, kombi hatları, tuvalet giderleri bunlar bizim gözle göremediğimiz fakat esasında evimizin temel yapı taşını oluşturan önemli iskelet parçalarıdır. Bunlar olmazsa evimizin ev demeye hali kalmaz ve yuvamız bizim için bir işkence haneye dönüşür. Güngören Tıkanıklık Açma ustaları olarak görünmeyen yerleriniz olan tuvalet giderlerinizin gerekli bakım ve özeni bizim profesyonel ellerimizde!

Tuvalet Tıkanıklığının Başlıca Sebepleri

Islak mendillerin veya kuru peçetelerin gidere atılması
Biten tuvalet kağıtlarının kartonlarının gidere atılması
Hijyenik ped, çocuk bezleri, poşetler, bezlerin gidere atılması
Kedi kumu, saksı toprağı, hobi veya oyun hamurunun atılması
Tuvalet giderine atılan sert cisimler
Alçı, çekomastik, harç gibi malzemeler
Bu tip ürün ve malzemeleri tuvalet giderine atmanız sebebiyle tuvalet giderleriniz tıkanır. Hatta yeri geldiğinden istemeyiz lakin patlama hadisesi bile gerçekleşebilir.
Buna benzer durumlar oluşmadan önce Güngören Tıkanıklık Açma Tıkanıklık Açma Ustaları olarak giderleriniz yılda bir en fazla iki yılda bir en az bir kez periyodik bakımın yapılması gerektiği tavsiyemizdir. Bu tip tıkanma durumları oluşmadan önce bakımını yaptırmak hem maliyet düşürücüdür hem de erken önlem sayesinde oluşabilecek ani su baskını durumlarını önlersiniz ya da en minimum haline getirirsiniz.

Güngören Tıkanıklık Açma
Güngören Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma hizmetimizde ki en büyük farkımız son teknoloji cihazlarla bu tip durumları kırıp dökmeden tespit edebiliyor olmamızdır. Son teknoloji cihazlarımızla bu tıkanma durumlarını belirledikten sonra nokta tespiti işlem gerçekleştirip gereksiz ekstra maliyet oluşturmuyoruz. Bu sebeple ev bütçenizi yaralamıyor aksine bu ekonomik koşullarda size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

——————————————————————————–

GÜNGÖREN SU TESİSATÇISI

Güngören Su Tesisatçısı
Güngören Su Tesisatçısı

Güngören Su Tesisatçısı eviniz sizin en değerli mülkünüzdür. İster kirada olun ister ev sahibi olun evinizin sizin yuvanız en önemlisi barınma noktanızdır. Evlerimiz de insanlar gibi eskiyebilir, yaşlanabilir ve bakıma ihtiyaç duyabilir. Her yapılan yapı, cihaz vb. her şey kesinlikle 5 yıldan sonra bir elden geçmesi gerekir veya bakım yapılması gerekir. Bu 5 yıllık süre zarfından sonra yuvamız adını verdiğimiz evlerimizin sorunları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.
Güngören Su Tesisatçısı olarak size bu hizmeti vermekten büyük bir memnuniyet duyarız. Bakım veya tamir tipi durumlarda bir profesyonele danışmak önemlidir. Bu profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirerek uzman ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz. Sus tesisatı işlemi önemli bir hizmettir. Evinize su taşımayı sağlayan binanızın bu can damarları önemli periyodik bakımlar arıza durumlarında ise önemli ve profesyonel desteğe ihtiyaç duymaktadır. Evinizin su tesisatını tek başınıza tamir etmeyi hiçbir zaman önermiyoruz. Kendi başınıza farkında olmadan yaptığınız en küçük hata bile geri dönüşü olmayan su ve tesisat problemlerine yol açabilir. Bu konuda mahallenizin su tesisatçısı olarak en iyi profesyonel hizmeti sunan bizlere danışmanızı ve bizden hizmet almanızı tavsiye ederiz.
Size Verdiğimiz Hizmetler
Lavabo Tıkanıklık Açma
Su Kaçağı Tespiti
Klozet Tıkanıklık Tespiti ve Açma
Kombi Temizliği
Kombi Su Tesisatı Tamiri

Güngören Su Tesisatçısı
Güngören Su Tesisatçısı

Tesisat tamiri hizmeti verirken sizlere son teknoloji, ince işçilik ve en yeni teknolojik cihazlarımızla bu hizmeti sağlıyoruz. Evinizin hiçbir bölümüne zarar vermeden, kırmadan, dökmeden akustik ses dinleme cihazlarımızla su tesisatınızda kaçak var mı yok mu bunu tespit ediyoruz. Akustik ses dinleme cihazımızla bu işlemde kararsız kalsak bile termal kamera tespit cihazlarımızla sorundan şüphelendiğimiz bölgeyi tespit ediyoruz. Eski nesil çalışma sistemlerinden olan su hattına ulaşmak için bütün bir fayans hattını kırmıyoruz. Aksine ev ekonominize dikkat ve özen göstererek oldukça mikro işlemlerle bu tamir işi yapıyoruz. Güngören Su Tesisatçısı olarak yaptığımız bu mikro işlemleri de usulüne uygun bir şekilde ve ustaca kapatıyoruz ve evinizin gider hatlarının doğal görünümünü bozmadan yapıyoruz.

Ersu Tesisat olarak Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı, Petek Temizleme, Tıkanıklık Açma, Havuz Sistemi Su Kaçağı, Vidanjör Hizmetleri vermekteyiz.

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat