Halkalı Tıkanıklık Açma

by / 7 Haziran 2022 / 0 Yorum

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Halkalı Tıkanıklık AçmaHalkalı Tıkanıklık Açma

Halkalı Tıkanıklık Açma Evimizin her kısmı, her odası ve her bölgesi bizim için çok önemlidir. Bazen gözle görülür yerlere önem veririz bazen hiç gözle göremediğimiz yerlerden bize sorun çıkabilir. Evimizin her bölgesine aslında gözle görülen yerler gibi aynı hassasiyeti ve önemi göstermeliyiz. Buna en büyük örnek aslında sadece ihtiyacımız olduğu anda koşa koşa kullandığımız, geriye kalan zamanda yüzüne bile bakmadığımız tuvaletimiz ve lavabomuz akıllara gelmektedir.
Evlerde insanlar gibidir, zaman zaman bakıma ihtiyaç duyarlar. İnsanlar olarak nasıl vücudumuzun bazı bölümlerini gözle göremiyorsak evimizin lavabo ve tuvaletini, gider hatlarını da göremeyiz. Bu görmemezlikten dolayı hiç ummadığımız bir vakit hiç ummadığımız sebeplerden dolayı arıza çıkarabilir ve hatta daha ciddi problemlere gebe kalırlar.

Tuvalet Tıkanıklığının Başlıca Sebepleri

Islak mendillerin veya kuru peçetelerin gidere atılması
Biten tuvalet kağıtlarının kartonlarının gidere atılması
Hijyenik ped, çocuk bezleri, poşetler, bezlerin gidere atılması
Kedi kumu, saksı toprağı, hobi veya oyun hamurunun atılması
Tuvalet giderine atılan sert cisimler
Alçı, çekomastik, harç gibi malzemeler
Bu tip ürün ve malzemeleri tuvalet giderine atmanız sebebiyle tuvalet giderleriniz tıkanır. Hatta yeri geldiğinden istemeyiz lakin patlama hadisesi bile gerçekleşebilir.
Bu tip yerlerde ki problemlerin oluşmaması adına yılda bir kez periyodik bakım şarttır. İmkânınız yoksa bile iki yılda bir bu periyodik kontrol ve bakımı yaptırmanız size uzun sürede büyük bir kazanç sağlar. Bu sayede evinizin finansal durumu ile alakalı ekstra bir masraftan kaçınırsınız ve gerekli tedbiri alarak işin en kötüsünü engellemiş olursunuz.

Halkalı Tıkanıklık Açma
Halkalı Tıkanıklık Açma

Bu tip işlemlerde tamiratı ev hamilinin bu işi yapmasını kesinlikle önermiyoruz. Herhangi bir aksaklık durumunda ister istemez başınıza kötü şeyler gelebilir. İşinin ehli ustası olan Halkalı Tıkanıklık Açma ustalarımız size işinin en iyi ve en kaliteli hizmeti size sunmaktadırlar. Halkalı Tıkanıklık Açma hizmetini size sunarken bu tip işlemleri herhangi bir kırık, çatlak veya hasar bırakmadan tamamlıyoruz. Robot cihazlarla ve son teknoloji aletlerimizle size bu hizmeti sunuyoruz ve en kısa sürede yani dakikalar içerisinde sizi bu dertten kurtarıyoruz. Gerektiği yerde sizleri hangi hususlarda olacağı konusunda uyarıyor, ihtiyaç halinde ve istediğiniz takdirde eskimiş parçalarınızı sağlam parçalarla ve ustalıkla yeniliyoruz.


HALKALI SU TESİSATÇISI

Halkalı Su Tesisatçısı
Halkalı Su Tesisatçısı

Halkalı Su Tesisatçısı Eviniz sizin en değerli mülkünüzdür. İster kirada olun ister ev sahibi olun evinizin sizin yuvanız en önemlisi barınma noktanızdır. Evlerimiz de insanlar gibi eskiyebilir, yaşlanabilir ve bakıma ihtiyaç duyabilir. Her yapılan yapı, cihaz vb. her şey kesinlikle 5 yıldan sonra bir elden geçmesi gerekir veya bakım yapılması gerekir. Bu 5 yıllık süre zarfından sonra yuvamız adını verdiğimiz evlerimizin sorunları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.
Evimizde en başta bazen ilk oturduğumuz yıldan itibaren hemen kendisini gösteren ilk sorun evimizin su tesisatıdır. Evimizin gider bölümünü oluşturan ve aynı zamanda bize su kaynağı taşıyan ve hayatımızın önemli bir kısmını taşıyan su tesisatları bakımı yapılmazsa önümüze ciddi sorunlar getirebilir. Evimizi su basabilir, gider yolları patlayabilir veya kombinizin su tesisatının boru hatları yırtılarak kombinize ciddi anlamda zarar verebilir. Böyle durumların yaşanmasını elbette istemeyiz lakin bu konularda Halkalı Su Tesisatçısı olarak size en uygun ve en profesyonel hizmeti sağlamaktayız.
Size Verdiğimiz Hizmetler
Lavabo Tıkanıklık Açma
Su Kaçağı Tespiti
Klozet Tıkanıklık Tespiti ve Açma
Kombi Temizliği
Kombi Su Tesisatı Tamiri
Tesisat tamirlerimizde yaptığımız işlemlerde öncelikle kaçak varsa bunu profesyonel ekipmanlarımızla tespit ediyoruz. Akustik ses dinlemesi yapıyor, gerektiği yerde termal kaçak tespiti kameralarımızla bu işi garanti bir şekilde hallediyoruz.

Halkalı Su Tesisatçısı
Halkalı Su Tesisatçısı

Bu cihazlar son teknoloji olup, eski usul kırma-dökme işlemi yapmadan sorunu tespit ediyoruz. Bu sayede evinizde gereksiz kalebodur masrafı yapmamış oluyorsunuz ve bununla beraber uygun hizmet fiyatlarımızla size ve aile bütçenize Halkalı Su Tesisatçısı olarak bir nebze olsun destek veriyoruz. Su tesisat tamiri ciddi bir iştir ve yapılan her hareketin evinize ve evinizin su tesisatının ömrüne ciddi zararı veya yararı dokunmaktadır. Biz işimizi en iyi şekilde yapıyor ve su tesisatınıza uzun ömür garantisi veriyoruz.

Halkalı Su Tesisatçısı
Halkalı Su Tesisatçısı

Tesisat tamiratı ve bakımı profesyonellik gerektiren bir iştir ve kendiniz veya profesyonel olmayan bir ekip tarafından yapıldığında geri dönülemez veya düzeltilmesi zor problemlere yol açabilirsiniz. Bu durumu önlemek adına hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ersu Tesisat olarak Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı, Petek Temizleme, Tıkanıklık Açma, Havuz Sistemi Su Kaçağı, Vidanjör Hizmetleri vermekteyiz.

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat