Kağıthane Tıkanıklık Açma

by / 7 Haziran 2022 / 0 Yorum

Esenler Tıkanıklık Açma
Kağıthane Tıkanıklık Açma
Kağıthane Tıkanıklık Açma

Kağıthane Tıkanıklık Açma Evimizin lavaboları evimizin oldukça önemli bir parçasıdır. İhtiyacımız olduğunda anında gideriz her ne kadar ihtiyaç olmadığı halinde yüzüne bakmasak ta. Evimizin en önemli noktalarından biri olan lavabolar bizim pisliğimizi gönderip evimizi korumakta ve tuvalet giderleri son yüzyılın en büyük ihtiyacı olan bir çözümün günümüze yansımış halidir.
Bir insan nasıl hastalanıyorsa, bir cihaz nasıl arızalanıyorsa tuvalet giderlerimizin tıkanması durumu ya da gider hatlarının bozulması da oldukça olağan bir durumdur. İnşaat sırasında kullanılan malzemeler her ne kadar dayanıklı olsa da her parçanın belirli bir ömrü bir süresi vardır. Bu ömür vadesini tamamladıktan sonra tuvalet gider hatlarında problemler kendini baş gösterir. Bununla birlikte tuvalette ki bazı yanlış kullanımlarda tuvalet giderlerinin tıkanmasına ve hatta patlamasına sebebiyet vermektedir.

Kağıthane Tıkanıklık Açma
Kağıthane Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığının Başlıca Sebepleri

Islak mendillerin veya kuru peçetelerin gidere atılması
Biten tuvalet kağıtlarının kartonlarının gidere atılması
Hijyenik ped, çocuk bezleri, poşetler, bezlerin gidere atılması
Kedi kumu, saksı toprağı, hobi veya oyun hamurunun atılması
Tuvalet giderine atılan sert cisimler
Alçı, çekomastik, harç gibi malzemeler
Bu tip ürün ve malzemeleri tuvalet giderine atmanız sebebiyle tuvalet giderleriniz tıkanır. Hatta yeri geldiğinden istemeyiz lakin patlama hadisesi bile gerçekleşebilir.

Kağıthane Tıkanıklık Açma
Kağıthane Tıkanıklık Açma

Kağıthane Tıkanıklık Açma hizmetini size sunarken bu tip işlemleri herhangi bir kırık, çatlak veya hasar bırakmadan tamamlıyoruz. Robot cihazlarla ve son teknoloji aletlerimizle size bu hizmeti sunuyoruz ve en kısa sürede yani dakikalar içerisinde sizi bu dertten kurtarıyoruz. Gerektiği yerde sizleri hangi hususlarda olacağı konusunda uyarıyor, ihtiyaç halinde ve istediğiniz takdirde eskimiş parçalarınızı sağlam parçalarla ve ustalıkla yeniliyoruz. Bu tip işlemleri tek başına yapılmamasını öneriyoruz. Sizin bizi aramadan önce tek isteğimiz durumun gözle görülebilir olduğunda tespitinizi bize aktarmanız olacaktır. Kağıthane Tıkanıklık Açma Bizi aradıktan sonra en kısa süre içerisinde evinize geliyor ve gerekli ekipman ve cihazlarla işinizi ustalıkla hallediyoruz. Size 7/24 bir telefon kadar yakınız. Size en iyi ve en sağlam uzun ömürlü hizmeti vermeye hazırız.


KAĞITHANE SU TESİSATÇISI

Kağıthane su tesisatçısı
Kağıthane su tesisatçısı

Kağıthane Su Tesisatçısı Evinizde ki her türlü tesisat işleri her zaman sizin yapabileceğiniz boyutta olmayabilir. Su tesisatı işlemleri riskli işlemlerdir. Bir profesyonele danışmadan yapacağınızı her hareket evinizde daha fazla masraf oluşmasına neden olur. Günlük yaşantımızda tesisat sistemlerimiz, kombi su tesisatımız ve peteklerimizde ki gidere bağlı su tesisat borularımız herhangi bir sebepten ya da hiçbir sebep olmaksızın vadesi dolmuş ürün ve malzemelerden dolayı kırılabilir, yıpranabilir veya bozulabilmektedir. Bunları için canınızı sıkmanıza, nasıl halledeceğim deyip işe kendiniz başlamanıza hiç gerek yok! Kağıthane Su Tesisatçısı olarak su ve sıhhi tesisatınızın bakımını, arıza tespitini ve tamirini profesyonelce hallediyoruz.
Tesisat tamirlerinde önemli olan işin temiz olarak yapılmasıdır. Mümkün mertebe eve zarar verilmemesi ve sıhhi tesisatınızın önemli ölçeğinde ki parçaların sağlam bir şekilde bırakılmasıdır. Bu işi kendiniz yaptığınız zaman farkında olmasanız dahi yakın bir zaman dilimi içerisinde veya uzun bir zaman dilimi içerisinde tesisatınıza kalıcı izler bırakıyor veya çoktan bırakmış olabilirsiniz.

Kağıthane Tıkanıklık Açma
Kağıthane Su Tesisatçısı

Kağıthane Su Tesisatçısı olarak profesyonel ekibimizle birlikte evinizin tesisatına, fayansına ve duvarlarına zarar vermeden ince ustalık işiyle bu hizmeti size sunmaktayız. Sorununuzu en kısa sürede çözüyor ve hayatınızın en önemli noktalarından olan ısınma ve su kaynaklarınızı en kısa sürede hizmetinize ulaştırıyoruz.
Tesisat tamirlerimizde yaptığımız işlemlerde öncelikle kaçak varsa bunu profesyonel ekipmanlarımızla tespit ediyoruz. Akustik ses dinlemesi yapıyor, gerektiği yerde termal kaçak tespiti kameralarımızla bu işi garanti bir şekilde hallediyoruz. Bu cihazlar son teknoloji olup, eski usul kırma-dökme işlemi yapmadan sorunu tespit ediyoruz.

Kağıthane Tıkanıklık Açma
Kağıthane Su Tesisatçısı

Gerekli kaçak ve arıza tespitini ardından profesyonel ekibimizle ince işçilik kuralına riayet göstererek evinize hiç zarar vermeden zorunda kalındığında ise minimum hasarla bu işi tamamlayıp hasar verdiğimizi düşündüğümüz yerleri yeniden onarıp sağlamlaştırarak size eski halinden daha sağlam bir su tesisatı ve aksamlarını bırakıyoruz. Kağıthane Su Tesisatçısı olarak kağıthanenin her bölgesinde size gerek gün içerisinde gerekse nöbetçi su tesisat hizmeti sunarak 7/24 arıza, kaçak ve tıkanıklık problemlerinizi çözüyoruz.

0 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp chat
Call Now ButtonŞimdi Ara | Ersu Tesisat